O Nas

Zespół CC Veex zawiązał się w 2019 roku w wyniku prowadzenia prac naukowych poświęconych metodologiom diagnostycznym maszyn mobilnych. Wieloletnie doświadczenie inżynierskie, uniwersytecka dociekliwość oraz udział w kolejnych projektach związanych z monitorowaniem stanu technicznego urządzeń mechanicznych, pozwoliły zgromadzić topowe kompetencje i z sukcesem przekuć je na rozwiązania komercyjne.

Założyciele

Jacek Czyżewicz

Lider do spraw konstrukcji maszyn

Oskar Wysocki

Lider do spraw AI i analityki

Piotr Frydrychowicz

Rozwiązania IoT

Piotr to człowiek czynu i skuteczny przedsiębiorca. Po ukończeniu studiów na Politechnice Gdańskiej, zajął się rozwijaniem rodzinnego biznesu – firmy XTrack. Od ponad 20 lat opracowuje nowe produkty i usługi w dziedzinie telematyki maszyn.

W tym czasie rozbudował zespół XTrack do 50 osób, współtworząc jedną z wiodących na polskim rynku firm, zajmującą się rozwiązaniami informatycznymi umożliwiającymi kolekcjonowanie danych. Czołowe osiągnięcie to unikatowy XTrack OEM- elastyczny, łatwy do zintegrowania z maszynami, skoncentrowany na OEM system przeznaczony do gromadzenia danych z rozproszonych mobilnych źródeł. W CC Veex jest ekspertem od rozwiązań IOT, którymi dopełnia wachlarz naszych kompetencji.

Chętnie dzieli się postępami firmy na swoim LinkedIn do którego link zamieszczamy poniżej.

Napisz do nas

© Copyright 2022